"Proti trampotám života dal Bůh člověku tři věci - naději, spánek a smích."

Immanuel Kant

O nás

 

Na počátku tvorby těchto stránek byla jen malá neodbytná myšlenka, která přišla po přečtení úryvku o Maharasiho efektu. Usídlila se v hlavě a poté mi začala šlapat na paty. Narůstala a přerostla v přesvědčení a víru (i ohromení) v to, jak lze jednoduše vyřešit naše starosti.

 

Jste na těchto stránkách a věřím, že nalézám ta správná slova nejenom pro váš zdravý rozum ale i vhodnou řeč pro vaše srdce.

 

Tyto stránky píši pro všechny, co mají odvahu převzít odpovědnost za to, jak žijí, jak vnímají svůj svět. Pro všechny, co chtějí tento svůj svět změnit k lepšímu.

 

Co zmínit o sobě?

Moje cesta měla různé podoby: jak mládí plné rebelie, tak úloha matky nebo role manažerky. Také jsem si zkusila cestu člověka, který se ztratil a začal hledat smysl života a důvod k žití.

Začala jsem hledat způsob, jak se uzdravit, když lékaři nedokážou pomoci a přitom najít důvody žít dál.

Všechny tyto cesty jsem si vybrala já a i díky rodině, přátelům se mi podařilo najít cestu, kdy už nepotřebuji znát cíl a pravdu. Pochopila jsem, že ke spokojenosti mi stačí vnitřní klid a mír.

Děkuji za všechny události (příznivé i v tu chvíli vnímané nepříznivě), které mi umožnili v mém životě vyrůst.

 

Má učitelka a přítelkyně říká „ cesta je cíl“ a když pochopíte, co tím myslí, zjistíte, že jste svobodni.

O svou přítelkyni se s Vámi nerozdělím (je příliš svobodná) ale ráda vás pošlu tam, kde i já  našla pomoc.

 Při hledání cesty za zdravím jsem měla štěstí a potkala se s panem Zajíčkem. Ač si pan Zajíček stojí za svou pravdou, se kterou se každý nemusí ztotožnit, vytvořil web, který vidím jako pokladnici inspirací pro každého člověka, který zápasí s jakoukoliv nemocí či neduhem či chce mít pevné zdraví . Na jeho stránkách naleznete informace a zkušenosti lidí i těžce nemocných. Informace jak rakovinu, či jakoukoliv nemoc dostat pod kontrolu nejen pomocí stravy, detoxikace, lněného semínka, mms či frekvenční terapie a dalších způsobech.

 

                         http://www.zdravi-az.cz/

 

„Lékaři předepisují léky, o nichž toho málo vědí - proti nemocím, o nichž vědí ještě míň - lidem, o jejichž stavu nevědí vůbec nic.“

Voltaire 

 

 

Příroda má lék na každou nemoc, jak cituje Hippokratese pan Zajíček na svém webu. A já díky jeho radám dnes neposedávám v čekárnách ordinací. Učím se žít naplno, volný čas věnuji Kvantovému unášení, Theta Healingu, LTVJ, EFT a všemu co mi přináší radost.