"Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život. Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli."

Albert Einstein

EPAM

Tibetská medicína - EPAM terapie je komplexní léčba a dává možnost nalezení zdraví a štěstí jedince.

Základy léků EPAM stojí na tisícileté historii tibetské medicíny, kolébky alchymie, mysticismu a bílé magie. Samotná výroba je stroze dodržována tak, aby bylo možné docílit maximálního léčebného efektu a neodchylovala se od tisíciletých zkušeností, kdy výrobu léků zajištovali lékaři -Mistři, používající nejčistší způsob medicíny, alchymie-stav bez mysli. EPAMy jsou vyráběny právě v tomto stavu Mistrem B.Tichanovským. Tyto léky jsou také podrobeny 40ti letým klinickým testováním a experimentálním výzkumům.

Alternativní medicína, tibetská medicína a reiki terapie Praha - Epam prirodni medicina

Jde o terapii zahrnující léčebné postupy, které byly klinicky testovány v průběhu 40ti let po celém Rusku, Ukrajině, pobaltských státech, České a Slovenské republice. Klinických testů se účastnilo několik set tisíc pacientů.Testy pouze potvrdily moudrost prastaré medicíny, která se projevila vysokou efektivností EPAM terapie při léčbě nemocí.

V České republice Mistr B.Tichanovský EPAM terapii aplikuje již 25 let. Během této doby terapie příznivě ovlivnila přes 200 druhů nemocí a vyléčila tisíce lidí od kožních nemocí, bronchiálního astmatu, přes mužskou a ženskou reprodukční soustavu.V mnoha případech terapie vyléčila problémy pohybového aparátu jako je artróza, artritida, vyhřezlá ploténka, vyléčila játra, plíce, srdce, imunitu, slinivku, močové cesty, alergie, dystonie, pomohla při závislosti na cigaretách, alkoholu a vyléčila různé psychiatrické a psychologické poruchy jako je deprese, fobie, neurozy.