"Ať jdeš kamkoli, jdi celým svým srdcem."

Konfucius

Energetické léčení

Nemoc je v podstatě energetická nerovnováha. Vzniká když je energie v buňkách našeho těla v nerovnváze. Energetické léčeni uvádi energii v buňkách do rovnováhy. Existuje mnoho druhů a forem energetickěho léčeni a již naši předkové dokázali využívat mista s koncentrovanou energií anebo používali předměty které dokázali energii soustředit a využit pro léčeni. Například krystaly minerálů. Kultury staré tisice let nám zanechali zprávy kdy léčeni energií bylo přirozenou součástí jejich života. Šamani z Afriky i indiánských kmenu v americe stejně tak dálný východ z doby sufiů a keltové kteří používali k léčbě energie stromů a kamenných kruhů.

 

Kvantové unášení

Alternativní medicína, tibetská medicína a reiki terapie Praha - léčení energií

Kvantového unášení je rychlá a efektivní metoda, která odstraňuje bolest, fyzické, psychické, emocionální problémy a podporuje léčebné schopnosti těla. Léčení pomocí této metody vytváří okamžité změny, které můžeme pociťovat v těle. Jeho působení je dlouhodobé.

Kvantové unášení je vědecká metoda, která zmírňuje bolest a podporuje hojení a vytváří okamžité změny, které lze  pociťovat v těle. Kvantové unášení působí ještě dlouho po aplikaci, jemně odstraňuje a vyrovnává fyzické a emocionální bloky, které brání pocitu duševní pohody. Aplikace přináší pocit klidu, uvolnění a pracuje na srovnání energetických vibrací našeho těla a vědomí, čímž dochází k posílení našich energetických center a rozproudění energetických drah v těle. Jedná se vlastně o harmonizaci vibrací našich tkání, orgánů, myšlenek a emocí.

 

EFT

Alternativní medicína, tibetská medicína a reiki terapie Praha - eft

Metoda EFT je moderní technika harmonizující lidský organismus. Jedná se o terapii, která spojuje psychologické poznatky se znalostmi o energetických (meridiánových) dráhách v těle. EFT je zkratka pro anglický název Emotional freedom techniques, což je přeloženo jako techniky emoční svobody a autorem metody je Američan Gary Craig, který navázal na práci renomovaného amerického psychologa dr. Rogera Callahana.

Abychom zablokovanou energii v meridiánech - energetických drahách těla rozproudili, poklepáváme konečky prstů na akupresurní body. Pracujeme zároveň s psychikou, odkrýváme jednotlivé aspekty problému a zpracováváme je.

 

 

Reiki

Alternativní medicína, tibetská medicína a reiki terapie Praha - Reiki

Reiki je jednoduchá alternativní léčivá metoda pracující s universální energií, zlepšující fyzické i psychické zdraví a celkovou vyrovnanost Reiki je velice vhodná metoda pro lidi chronicky nemocné, se sníženou imunitou, pro alergiky. Reiki odstraňuje energetické bloky a vyrovnává energetické pole člověka. Tato energie nemůže nikomu ublížit,  spouští léčebný proces těla, který může začít čištěním nejvíce postižených orgánů a tím umožnit jejich správnou funkci.

Působení probíhá pomocí předávání léčebné energie  nejčasteji oběma rukama dotykem anebo držením rukou několik centimentrů nad tělem. Někdo cítí Reiki jako teplo vycházející z našich rukou, na některých místech až jako horko, někdy brnění, pulzaci, chlad. Méně citliví jedinci nemusí pociťovat nic zvláště výrazného, ale organismus si přesto bere přesně tolik energie, kolik jí potřebuje.

REIKI pracuje na mnoha úrovních a to jak na úrovni fyzické, duševní, emocionální tak i na duchovní.

Doba ošetření reiky trvá většinou 60 minut. Doba je individuální a závisí na zdravotním stavu. Někdy je potřeba víc opakování. U lidí probíhá ošetření většinou v leže, v pohodlném oblečení.